Navigasyon

DEPOLAMA & PAKETLEME

Ana Sayfa / HİZMETLERİMİZ / DEPOLAMA & PAKETLEME

Bütün gönderilerinizi Pay Kargo olarak tüm Türkiye'ye HIZLI ve GÜVENLİ olarak ulaştırıyoruz.


Depolama ve paketleme hizmetleri konusunda, her türlü sanayi ve gıda malzemeleri gibi eşyalarınızı vagon, tır, konteyner gibi vasıtalardan boşaltılıp en son teknoloji teleskopik yükleme bantlarımız, paketleme ünitemiz ve nitelikli, deneyimli personelimiz ile en iyi hizmet kalitesiyle itinalı bir şekilde paketlenip depolarda istif etme işlemlerini yerine getirmekteyiz.

Maliyet hesaplarınız hizmet talepleriniz dogrultusunda uzman personelimiz tarafindan hesaplanarak en dogru sekilde tarafiniza sunulmaktadır. Tesislerimizin şehir merkezine olan mesafesi nakliye maliyetlerinize olumlu olarak yansımaktadır. Eşyalarınız günlük stok bedeli göz önünde bulundurularak poliçelerle guvence altına alınmaktadır.

Talebiniz halinde stok bildiriminiz isteginize gore telefon, fax veya mail yoluyla gunluk ve haftalik periyotlar halinde bildirilecektir. Talepleriniz doğrultusunda ürünlerinize etiketleme, barkodlama, kutulama, shrinkleme, paketleme ve strecleme hizmetleri verilmektedir. Pay Kargo olarak her çesit depo ihtiyacınız ve lojistik talepleriniz icin çözüm partneriniz olmaya hazırız.ONLİNE GÖNDERİ TAKİBİ

Gönderilerinizin Hangi Aşamada Olduğunu Online Gönderi Takibi İle Hemen Öğrenebilirsiniz

GÖNDERİ SORGULA