Navigasyon

KAPIDA ÖDEME

Ana Sayfa / HİZMETLERİMİZ / KAPIDA ÖDEME

Bütün gönderilerinizi Pay Kargo olarak tüm Türkiye'ye HIZLI ve GÜVENLİ olarak ulaştırıyoruz.


Sağladığımız hizmetlerden bir tanesi de kapıda ödeme olarak da isimlendirilen tahsilâtlı kargo hizmetimizdir. Bu hizmetimizin temel mantığı, uzaktan alış veriş sisteminde yer alan satıcıların ve alıcıların işlerini kolaylaştırmaktır. Çünkü satışı yapan kişi ürün bedelini teslim almadan ürünü teslim etmek istemez.

Alıcı ise ürünü görmeden, kontrol etmeden, fiziksel olarak eline ulaşmadan bedelini ödemek istemeyebilir. Üstelik diğer ödeme yöntemlerini kullanması da mümkün olmayabilir. Online alış veriş için kullanabileceği bir banka kartı ya da kredi kartı olmayabilir. Banka havalesi ile ödeme yapması mümkün olsa bile, havaleyi geçtikten sonra ürünü teslim alma konusunda endişeleniyor olabilir, endişesi olmadığında da havaleden sonra ürünü teslim alması birkaç gün sürebilir.

Tahsilâtlı kargo ya da kapıda ödeme sistemimiz, uzaktan alışveriş yöntemiyle çalışmayı tercih eden satıcıların ve müşterilerinin önemli zorlukları aşmasını, alışverişin güven içinde tamamlanmasını sağlamaktadır.ONLİNE GÖNDERİ TAKİBİ

Gönderilerinizin Hangi Aşamada Olduğunu Online Gönderi Takibi İle Hemen Öğrenebilirsiniz

GÖNDERİ SORGULA